Тисячі акул страждають від рибальських гачків, які гниють в їхньому тілі до 7 років

Комерційні рибалки використовують спеціальні риболовні сітки з десятками тисяч гачків, які залишаються в тілі тварин до 7 років. При цьому акули не можуть їх вивести самостійно.

Повідомляє Зооварта з посиланням на The Daily Mail.

Гавайський університет провів дослідження і вияснив, що риболовні гачки чіпляються за шкіру й рот акул і залишаються там багато років, що спричинює серйозні проблеми зі здоров’ям, зокрема внутрішню кровотечу та некроз тканин.

З 2011 по 2019 роки морські біологи вистежували тигрових акул біля Таїті й виявили, що у 38% був хоч би один риболовний гачок.

Комерційні рибалки використовують спеціальні риболовні сітки з десятками тисяч таких гачків, для полювання на тунець і рибу-меч. Їх викидають в океан і залишають на морському дні або кріплять на поверхню океану за допомогою поплавків.

– йдеться в повідомленні.

“Рибалки переважно не ловлять акул – акул просто приваблюють їхні приманки. Якщо акули зачепилися за таку пастку, то часто вириваються з неї, перекушуючи сітку щелепами”,

Але навіть, якщо акула не потрапляє в сітку, що десятки гачків залишаються в її тілі. Натомість вчені пропонують використовувати гачки з вуглецевої сталі, які випадуть з тіла акул набагато раніше.

Researchers believe the leading cause of hooking is commercial longlining, which can have between several dozen and several thousand hooks on a single line
Some hooked sharks will bite their way off lines, which can leave long strands of fish twine dragging behind them, something that can impede their ability to swim or get wrapped around a fin and cause necrosis

Читайте також

У Києві п’яний господар спустив свого стафорда на меншого пса

В Києві власник бійцівського пса напідпитку вирішив спустити свого чотирилапого…

Читати повністю >

На Волині, у річці Стир, через брудну воду масово загинула риба

У Волинській області в річці Стир зафіксували масову загибель риби…

Читати повністю >

В Закарпатті жінка продає маленьку беззахисну косулю

Закарпатка Наталія Русин в групі «Свалява» опублікувала допис про продаж маленької косулі….

Читати повністю >
btn-up