Тисячі акул страждають від рибальських гачків, які гниють в їхньому тілі до 7 років

Комерційні рибалки використовують спеціальні риболовні сітки з десятками тисяч гачків, які залишаються в тілі тварин до 7 років. При цьому акули не можуть їх вивести самостійно.
Повідомляє Зооварта з посиланням на The Daily Mail.
Гавайський університет провів дослідження і вияснив, що риболовні гачки чіпляються за шкіру й рот акул і залишаються там багато років, що спричинює серйозні проблеми зі здоров’ям, зокрема внутрішню кровотечу та некроз тканин.
З 2011 по 2019 роки морські біологи вистежували тигрових акул біля Таїті й виявили, що у 38% був хоч би один риболовний гачок.
Комерційні рибалки використовують спеціальні риболовні сітки з десятками тисяч таких гачків, для полювання на тунець і рибу-меч. Їх викидають в океан і залишають на морському дні або кріплять на поверхню океану за допомогою поплавків.
– йдеться в повідомленні.
“Рибалки переважно не ловлять акул – акул просто приваблюють їхні приманки. Якщо акули зачепилися за таку пастку, то часто вириваються з неї, перекушуючи сітку щелепами”,
Але навіть, якщо акула не потрапляє в сітку, що десятки гачків залишаються в її тілі. Натомість вчені пропонують використовувати гачки з вуглецевої сталі, які випадуть з тіла акул набагато раніше.


Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів
Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин
Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак
Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…