Трагічний Новий рік у Празі: через піротехніку постраждали лебеді

лебеді

Під час святкування Нового 2020 року в центрі Праги люди стріляли петардами та іншою піротехнікою на березі річки Влтава. Неподалік якраз була зграя лебедів, які налякались вибухів та спалахів і, шукаючи порятунку, почали злітати, однак врізались у стіни мосту та трамвайні лінії. Про це повідомляє Зооварта з посиланням на Рятувальну станцію дикої природи в місті Прага.

– повідомляють працівники рятувальної станції дикої природи в місті Прага

Коли ми вирушали до перших поранених лебедів у аварійній машині, ми побачили натовпи на набережних та на мостах. Спалахи від феєрверків були скрізь. Люди раділи, але перелякані птахи підіймалися з поверхні води, деякі з них натрапляли на перешкоди в польоті”

Загалом рятувальники знайшли вночі 7 лебедів. Один птах загинув до їхнього приїзду, врізавшись головою в трамвайну лінію на мосту Манес. Загалом до рятувальної станції привезли п’ять живих, але поранених лебедів. Один з них має розірване крило, решта мають лише подряпини та синці.

Рятувальники зазначили, що поранених птахів може бути більше, однак їх не вдалось зайти, вони могли впасти в річку. Наразі пошуки тварин ще тривають.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up