Тварин з ферми під Обуховом викуплять за м’ясною ціною

Заморених голодом обухівських тварин, яких власники планували віддати на скотобійню, будуть продавати за м’ясною ціною, повідомляє Зооварта з посиланням на Facebook зоозахисниці Евгенії Прокопенко.

Вчора, 10 січня, починаючи з 6 ранку волонтери вели перемовини з батьками власниці комплексу «Натураліст», які хотіли здати тварин на скотобійню.  В результаті їм вдалося досягти компромісу: власники погодилися продати тварин волонтерам по м’ясній ціні, яка буде запропонована їм під час продажу.

– розповіла зоозахисниця.

З 6-ти ранку всі на ногах, приїхали з ветеринарами в Натураліст. Там були батьки господині, познайомилися, спочатку нас прийняли в штики, але, після довгого і змістовного діалогу вдалося домовитися про головне – тварин мали намір здати на бійню, щоб цього не допустити (не для цього рятуємо) домовилися про викуп тварин за м’ясною ціною, яка буде запропонована під час продажу.
Благо гідних рук, кому передавати овечок з корівками досить. Тому – допомагайте збирати і досить терміново! Сам Войцеховський, який і буде реалізовувати, повернеться в країну після 20го числа, продавати будуть не відразу, тому, у нас є час зібрати суму для викупу максимальної кількості тварин.
Поганий мир кращий за добру сварку, особливо зараз для тварин. Попередньо, необхідна сума на сьогоднішній день не зрозуміла, оскільки, безумовно, за цей час на нормальних кормах і з нормальним доглядом, який тепер буде забезпечуватися, тварини наберуть вагу,

Волонтери також переконали власників в необхідності ветеринарного лікування та контролю за тваринами.

Читайте також

В Антарктиді пінгвіни на 2 місяці раніше повернулись на станцію “Академік Вернадський”

На станції “Академік Вернадський” з’явились 5 пінгвінів. Така поява була…

Читати повністю >

З’їдає пилок амброзії. Маленький жук може врятувати мільйони людей від алергії

Жук Ophraella communa з’їдає пилок амброзії, який є найбільшою проблемою…

Читати повністю >

Влада Києва рекомендує не використовувати тварин для фото та відео

Депутати Київради підтримали проєкт рішення “Про встановлення обмеження надання відео-…

Читати повністю >
btn-up