Тварини кричали і плакали: у Німеччині проводили жорстокі експерименти над мавпами

Зоозахисники у Німеччині домоглися закриття лабораторії, у якій проводили жорстокі експерименти над мавпами, повідомляє Зооварта з посиланням на The Sun.

У німецькій токсикологічній лабораторії зооактивісти виявили жахливі знущання над мавпами у рамках тестування на них препаратів.

На кадрах видно тварин, прикутих до металевих пристроїв, деяких мавп підвішували за шию. У такому положенні вони проводили цілу добу. Як повідомили зоозахисники, мавпи кричали без зупинки і плакали, як діти. Головною причиною була біль від препаратів, які на них випробовували. У цій лабораторії займалися токсичними тестами, іншими словами перевіряли, яка доза хімічної речовини є смертельною або небезпечною для здоров’я. Мінімальним наслідком від таких експериментів були блювота і лихоманка, але траплялися і внутрішні кровотечі, дихальні розлади, недостатність органів і смерть.

Зоозахисники домоглися перевірки лабораторії фармакології і токсикології, після чого у організації відкликали ліцензію. Всіх тварин протягом двох тижнів повинні передати до притулків та приватним особам.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up