Тварини кричали і плакали: у Німеччині проводили жорстокі експерименти над мавпами

Зоозахисники у Німеччині домоглися закриття лабораторії, у якій проводили жорстокі експерименти над мавпами, повідомляє Зооварта з посиланням на The Sun.

У німецькій токсикологічній лабораторії зооактивісти виявили жахливі знущання над мавпами у рамках тестування на них препаратів.

На кадрах видно тварин, прикутих до металевих пристроїв, деяких мавп підвішували за шию. У такому положенні вони проводили цілу добу. Як повідомили зоозахисники, мавпи кричали без зупинки і плакали, як діти. Головною причиною була біль від препаратів, які на них випробовували. У цій лабораторії займалися токсичними тестами, іншими словами перевіряли, яка доза хімічної речовини є смертельною або небезпечною для здоров’я. Мінімальним наслідком від таких експериментів були блювота і лихоманка, але траплялися і внутрішні кровотечі, дихальні розлади, недостатність органів і смерть.

Зоозахисники домоглися перевірки лабораторії фармакології і токсикології, після чого у організації відкликали ліцензію. Всіх тварин протягом двох тижнів повинні передати до притулків та приватним особам.

Читайте також

В Закарпатті жінка продає маленьку беззахисну косулю

Закарпатка Наталія Русин в групі «Свалява» опублікувала допис про продаж маленької косулі….

Читати повністю >

В Києві в моторному відсіку маршрутки застрягло кошеня: водій їздив з ним цілий день

У Києві кошеня застрягло в моторному відсіку маршрутки. Пасажири заблокували…

Читати повністю >

Тварини майже без їжі. У вінницькому міні зоопарку проблеми з фінансуванням через карантин

Вінницький міні зоопарк потребує допомоги, адже через карантин тварини залишились…

Читати повністю >
btn-up