Тварини з Чорнобиля радіють аномальній теплій зимі: фото тварин

лосі

У Чорнобилі, в зоні радіаційно-екологічного біосферного заповідника були зафіксовані найбільші мешканці ЧАЕС – коні Пржевальського й лосі. Тварини дозволили себе сфотографувати на тлі зовсім не зимової погоди.

Знімки опублікували на сторінці Державного агентства України з управління зоною відчуження в соціальній мережі Facebook.

Коні Пржевальського у Чорнобилі
Коні Пржевальського у Чорнобилі

Фотографам вдалося зловити в об’єктив невеликий табун коней Пржевальського, які паслися на лузі з залишками трави. Тварини абсолютно не звертали уваги на людей з фотокамерами і навіть охоче позували. Також групі дослідників потрапила на очі пара лосів, які зовсім не злякалися людей.

Лось у Чорнобилі

– сказано в повідомленні.

“Можливо, тепле зимове сонце трохи підбадьорило жителів відчуження, і вони неквапливо прогулюються лісовими стежками Чорнобильського Радіаційно-екологічного Біосферного заповідника. Зона відчуження – це домівка коней Пржевальського, які гуляють між дерев, пощипуючи залишки зеленої трави. А між тим, лісовою дорогою крокує пара лосів. Можливо, теплі зимові дні – це час, коли треба насолодитися сонячними променями. Фото: Сергій Домашевський і Станіслав Гуменюк”

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up