У Європейському парламенті розкрили “темні секрети” хутрового бізнесу

Європарламент

Нещодавно, 20 листопада, зоозахисники представили у Європейському парламенті докази, які засвідчують шокуючі умови європейських хутряних ферм, передає ZooVarta.

Згідно з інформацією Furfree, парламентарям продемонстрували кадри, зроблені на хутряних фермах Франції та Фінляндії. На них помітно, що тварини страждають від численних тяжких фізіологічних порушень: кривизна лап, ожиріння, деформації кісток, стереотипна поведінка та очні інфекції. Доведено також факт канібалізму серед тварин, адже тіла померлих так і залишались на дні кліток.

Ожиріння у тварин.
Ожиріння у тварин.
 Тіла померлих тварині залишались на дні кліток.
Тіла померлих тварині залишались на дні кліток.

Депутати Європарламенту та учасники кампанії дійшли висновку, що розведення тварин у таких клітках є несумісним із Директивою ЄС 98/58 / ЄС про захист тварин, що утримуються для ведення сільського господарства, і суперечить статті 4. Адже відеодокази продемонстрували такі порушення: 

Представники хутрового бізнесу намагалися виправдатись, мовляв, схема сертифікації галузі WelFur виключає проблеми добробуту, які показано у відеоматеріалах. Але Науковий комітет Європейської Комісії з питань охорони здоров’я та добробуту тварин наголосив, що:

– зазначили представники Наукового комітету Європейської Комісії з питань охорони здоров’я та добробуту тварин.

“Оскільки нинішні системи тваринництва створюють серйозні проблеми для всіх видів тварин, які вирощуються на хутрі, слід докласти всіх зусиль для розробки систем житла, які б задовольняли потреби тварин”

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up