У Євросоюзі закликали боротися зі зникненням біологічних видів

хамелеон

Члени Ради міністрів ЄС з охорони довкілля ухвалили директиви, що мають покласти край зникненню біологічних видів після 2020 року. Засідання Ради міністрів ЄС відбулося в четвер у Брюсселі.

Про це йдеться на сайті Європейської Ради, передає Зооварта.

– йдеться в ухваленому документі.

«Країни-члени Євросоюзу одностайно підкреслили необхідність термінових глобальних дій на всіх рівнях, аби зупинити втрати біологічного розмаїття. Рада ЄС висловила серйозне занепокоєння тривожним станом природного середовища, де близько мільйона біологічних видів перебувають під ризиком зникнення, внаслідок недостатніх зусиль у боротьбі з кліматичними змінами»

Також зазначено, що важливим є розробка кожною країною Євросоюзу власної стратегії збереження біологічного розмаїття.

Водночас Рада ЄС доручила Єврокомісії без зволікань розробити відповідну широку стратегію до 2030 року, яка має стати центральним елементом «Зеленої угоди» ЄС.

Окрім того, зусилля задля збереження біорозмаїття мають бути інтегровані у процес розробки та імплементації Багаторічної фінансової перспективи ЄС на 2021-2027 роки. Рада ЄС також закликала враховувати ці питання в рамках спільної політики євроспільноти у сфері риболовства та розвитку економіки замкненого циклу.

Нагадаємо, Єврокомісія ухвалила “Зелену угоду” – пакет заходів, спрямованих на модернізацію економіки та соціальної сфери відповідно до мети перетворення Європи на “кліматично дружній” континент до 2050 року.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up