У Дніпрі провели операцію кобрі

У Дніпрі ветлікарі провели операцію дуже незвичайній пацієнтці – отруйній бразильській кобрі. У змії був абсцес м’яких тканин, який довелося вирізати, повідомляє Зооварта з посиланням на dp.vgorode.ua.

Як повідомляють ветлікарі, якби змії не надали своєчасну допомогу, то запальний процес посилився б, інфекція поширилася і призвела до зараження крові і порушення роботи органів.

Операція пройшла добре. Тепер господар незвичайної пацієнтки буде давати антибіотики, але вже в домашніх умовах.

Змеям тоже нужен ветеринар. 🐍Наш пациент — ядовитая бразильская кобра, у которой возник абсцесс мягких тканей. Если не оказать своевременную помощь, то это грозит усилением воспалительного процесса, что может привести к распространению инфекции, заражению крови, нарушению работы других органов и систем.После проведения хирургического вмешательства требуется антибиотикотерапия, которую владелец будет выполнять уже в домашних условиях. Пациент успешно выписан.⠀Приходите на приём к нашему врачу-экзотологу Подольному Константину Сергеевичу, он подскажет не только по вопросам здоровья, но ещё по уходу, питания и содержанию, которые важны для благополучия ваших рептилий. 🦎🐍#лечениеживотныхднепр #герпетологднепр #ветклиникаднепр #ветеринар #змеиднепр #днепр #dnepr

Опубліковано Акела ветеринарная клиника Вівторок, 4 лютого 2020 р.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up