У Харкові жінка роками не вигулювала й морила голодом шістьох собак: всіх їх забрали до притулку

собака

У Харкові співробітники КП «Центр поводження з тваринами» забрали з квартири у Московському районі шістьох виснажених голодом собак, які місяцями не бували на вулиці. Про це повідомляє Зооварта з посиланням на Укрінформу.

Собаки, яких морили голодом

Як зазначається, про жорстоке поводження з тваринами жителі будинку повідомили комунальне підприємство на початку грудня цього року. Вони розповіли, що “їхня сусідка тривалий час, близько 5 років, збирала в свою квартиру собак з вулиці. За тваринами жінка не доглядала, не вигулювала, собаки сильно виснажені. Сусіди часто чули виття і скиглення собак, за їх припущенням, собак били”.

Собаки, яких морили голодом

Через відсутність вигулу кігті собак не сточувались і значно відросли, тим самим вони спричиняли біль при ходьбі. До того ж потреби вони справляли просто у квартирі, через що, крім їдкого запаху, сеча тварин просочилась просто крізь бетонні стіни до сусідньої квартири знизу.

Сама ж горе-господиня пояснила свої вчинки відсутністю стабільного доходу.

Усіх собак вже обстежили ветеринари. І окрім відгодовування собаки потребують соціалізації і нормального ставлення людей.

До слова, такі випадки вже не вперше трапляються. Наразі у «Центр поводження з тваринами» опрацьовують 14 скарг від громадян щодо неналежного утримання тварин у квартирах і жорстоке поводження з ними.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up