У Канаді закрили три найбільші скотобійні країни

корова

Канадське агентство продовольчої інспекції закрило три великих скотобійні. Причиною цього рішення був спалах кишкової палички, а також звинувачення активістів щодо жорстокого поводження з тваринами. Про це повідомляє ZooVarta з посиланням на журнал Vegetarian.

Зазначається, що ці підприємства Ryding-Regency Meat Packers, Canadian Select Meats Inc. та The Beef Boutique Inc втратили ліцензії через липову чи неправдиву інформацію про результати аналізів кишкової палички.

Після спалаху епідемії, усі супермаркети зняли з продажу майже 1000 одиниць продукції з коров’ячого м’яса.

Об’єднання фермерів Онтаріо, що представляє 19 тис. фермерів провінції, що займаються скотарством, заявило, що це серйозний удар для цього бізнесу в регіоні.

Однак представники організації Animal Save Movement, які документують стан і поводження з тваринами на фермах, виявили жахливі порушення прав тварин в одній з цих трьох підприємств.

Animal Save Movement використовувало приховані камери на бойні. На кадрах зображені корови, з яких знімають шкіру живцем.

Нагадаємо, що у червні у країні ввели заборону на утримання в неволі китів, дельфінів і морських свиней в акваріумах і тематичних парках. У тому ж місяці Канада прийняла оновлений Закон про рибальство, що забороняє імпорт і експорт акулячих плавників.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up