У Канаді закрили три найбільші скотобійні країни

корова

Канадське агентство продовольчої інспекції закрило три великих скотобійні. Причиною цього рішення був спалах кишкової палички, а також звинувачення активістів щодо жорстокого поводження з тваринами. Про це повідомляє ZooVarta з посиланням на журнал Vegetarian.

Зазначається, що ці підприємства Ryding-Regency Meat Packers, Canadian Select Meats Inc. та The Beef Boutique Inc втратили ліцензії через липову чи неправдиву інформацію про результати аналізів кишкової палички.

Після спалаху епідемії, усі супермаркети зняли з продажу майже 1000 одиниць продукції з коров’ячого м’яса.

Об’єднання фермерів Онтаріо, що представляє 19 тис. фермерів провінції, що займаються скотарством, заявило, що це серйозний удар для цього бізнесу в регіоні.

Однак представники організації Animal Save Movement, які документують стан і поводження з тваринами на фермах, виявили жахливі порушення прав тварин в одній з цих трьох підприємств.

Animal Save Movement використовувало приховані камери на бойні. На кадрах зображені корови, з яких знімають шкіру живцем.

Нагадаємо, що у червні у країні ввели заборону на утримання в неволі китів, дельфінів і морських свиней в акваріумах і тематичних парках. У тому ж місяці Канада прийняла оновлений Закон про рибальство, що забороняє імпорт і експорт акулячих плавників.

Читайте також

В Антарктиді пінгвіни на 2 місяці раніше повернулись на станцію “Академік Вернадський”

На станції “Академік Вернадський” з’явились 5 пінгвінів. Така поява була…

Читати повністю >

З’їдає пилок амброзії. Маленький жук може врятувати мільйони людей від алергії

Жук Ophraella communa з’їдає пилок амброзії, який є найбільшою проблемою…

Читати повністю >

Влада Києва рекомендує не використовувати тварин для фото та відео

Депутати Київради підтримали проєкт рішення “Про встановлення обмеження надання відео-…

Читати повністю >
btn-up