У Києві чоловік у власній квартирі влаштував притулок для їжаків

ежик

У Києві Кирило Талер вже майже рік у власній квартирі прихищає, лікує та відгодовує знедолених їжачків. Про це йдеться у сюжеті «Вікна. СТБ», передає Зооварта.

Тих, хто одужав, відпускає на волю, а от для тих, хто цієї зими може не пережити, чоловік облаштував імпровізовані будиночки й уже готує малих до зимового сну.

Наприкінці листопада у притулку для їжаків перебувало 5 тваринок. Кирило, доглядає за їжаками, возить у ветклініки, стежить за раціоном тварин. Найбільше їжаки люблять сиру курятину, паштети, котячний корм, а найбільше вони полюбляють зофобусів – хробаків.
Їжачки досить активні, можуть навіть вкусити.

Ідея створити такий притулок виникла випадково, коли рік тому, чоловік разом дівчиною врятував їжачка від голодної смерті. Спершу, на утримання він витрачав власні гроші, проте зараз допомагають небайдужі.

– каже власник приватної їжарні Кирило Талер.

«Дика тварина повинна жити в природі, але якщо тварина без лапки, а якщо воно не виживе у дикій природі, то що робити? Залишити помирати? Ми ж хочемо, щоб нас живіт не болів, ходимо до лікаря. Чим такі тварини відрізняються від нас?»
Як в Україні родина самотужки рятує їжачків від смерті

У Києві чоловік вже майже рік у власній квартирі прихищає, лікує та відгодовує знедолених їжачків😍Тих, хто одужав, відпускає на волю, а от для тих, хто цієї зими може не пережити, чоловік облаштував імпровізовані будиночки й уже готує малих до зимового сну. У гості до них їздила Алина Матвийчук (Alina Matviychuk).

Опубліковано Вікна-новини Четвер, 28 листопада 2019 р.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up