У Китаї чоловік врятував 1000 собак, яких везли на забій

У китайському місті Гуанчжоу затримали фуру з собаками, м’ясо яких, можливо, призначалося для продажу, повідомляє Зооварта з посиланням на видання That’s.

Чоловік на ім’я Пітер Лі, який працює у організації захисту тварин, виявив вантажівку, у якій перебували 1000 собак. За його інформацією, таку велику кількість собак везли на забій, а їх м’ясо, можливо, призначалося для продажу на Юйліньскому фестивалі (Фестиваль собачого м’яса). Зоозахисник вислідив вантажівку та перекрив дорогу водієві власним автомобілем.

Коли у водія попросили документи на вантаж, у нього не виявилося дозволу на перевезення тварин. Тобто всі ці собаки були викрадені або підібрані з вулиць. Активісти зоозахисної організації провели переговори з водієм вантажівки і з представниками місцевої поліції.

Приступивши до визволення тварин, активісти були шоковані умовами, в яких перевозилися собаки: клітки були дуже тісними, а всюди стояв сморід від екскрементів. Зазначається, що третину від усіх собак врятувати не вдалося – вони загинули, не витримавши нестерпних умов.

Недивлячись на велику кількість людей, розвантаження машини зайняло понад 10 годин. Більше сотні волонтерів напоїли водою майже тисячу нещасних тварин, багато з яких були домашніми вихованцями, що вдалося визначити за звичками в їх поведінці. Всіх врятованих тварин відправили у клініки та притулки, а деякі собаки відразу знайшли нових господарів серед волонтерів.

Читайте також

В окупованому Криму знаходять мертвих дельфінів з ножовими порізами

Біля берегів окупованого Криму волонтери Центру порятунку морських ссавців знаходять…

Читати повністю >

Хом’яки опинилися під загрозою вимирання

Європейські хом’яки (інша назва – звичайні) опинилися під загрозою вимирання…

Читати повністю >

Тварини можуть передчувати землетруси – дослідження

Десять європейських вчених спільно провели дослідження на шести коровах, п’ятьох…

Читати повністю >
btn-up