У КМДА роздумували над створенням екологічної стратегії Києва

екологія

Відповідно до державної екологічної політики України «Київ має впровадити систему ефективного управління для забезпечення збалансованого користування природними ресурсами з урахуванням необхідності забезпечення ними прийдешніх поколінь» на період до 2030 року.

Тому голова екологічної комісії КМДА Костянтин Яловий ініціював громадське обговорення проєкту екологічної стратегії міста Києва. Зустріч відбулась 20 грудня у Київській міській раді на ній були присутні близько 100 громадських та еко-активістів. Про це повідомляє Зооварта з посиланням на Хмарочос.

Фото: Костянтин Яловий / facebook

Розроблення документів зі стратегії не буде фінансуватись бюджетом. Тому міська влада запропонувала висловитись небайдужим про загальне бачення екологічної стратегії та прокоментувати доцільність п’яти напрямків роботи: «повітря», «вода», «відходи», «зелені зони та біорізноманіття», «освіта і наука».

Усіх, хто ще хотів би долучитись до проект, просять реєструватись у робочі групи та надіслати листи на електронну пошту (e-mail за напрямками вказані на фото).

Фото: Костянтин Яловий / Facebook

Як йдеться у повідомленні видання, на зустрічі також пропонували додати робочий напрямок «безпека». Також йшлося про важливість питань безпритульних тварин.

За словами Ялового, підготовку стратегії планують завершити до вересня 2020 року. Після того її має затвердити Київська міська рада.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up