У Львові планують відкрити Центр реабілітації рептилій: організатори просять допомоги

черепаха

Незабаром у Львові можуть відкрити Центр реабілітації рептилій, де будуть опікуватись черепашками та іншими рептиліями. Водночас заклад проводитиме роз’яснювальні роботи з львів’янами щодо правильного догляду за цими тваринами у домашніх умовах.

Таку ідею висловили львів’яни Назар Долинський та Анна Сабо. Вони обоє вдома тримають своїх черепах та опікуються ще трьома, які постраждали від жорстокого поводження, їх лікують. Однак часто помічали, що люди не вміють поводитися з рептиліями, яких купують на подарунок, і тварини часто опиняються у неналежних умовах або взагалі надворі.

Назар Долинський розповів, що Центр почали облаштовувати ще з початку листопада на території Домівки врятованих тварин, там вже навіть зробили повноцінний ремонт. Однак через розбіжності в поглядах із представниками Домівки, захисники рептилій були змушені були виселитись звідти і шукати нове приміщення. Кошти за ремонт їм пообіцяли повернути.

Наразі організатори з проханням звертаються до міської влади та небайдужих львів’ян підтримати ідею. Спершу потрібно знайти приміщення, яке б мало площу не менше 50 кв. метрів, розташовувалось на першому поверсі, з вікнами і вентиляцією. Зоозахисники готові винаймати його в оренду та зробити там ремонт, далі потрібно буде придбати стелажі, ультрафіолетові лампи та інші речі для догляду за рептиліями.

Додамо, що підтримати ініціативу можна на сторінці Центру реабілітації рептилій у Фейсбуці

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up