У Львові планують відкрити Центр реабілітації рептилій: організатори просять допомоги

черепаха

Незабаром у Львові можуть відкрити Центр реабілітації рептилій, де будуть опікуватись черепашками та іншими рептиліями. Водночас заклад проводитиме роз’яснювальні роботи з львів’янами щодо правильного догляду за цими тваринами у домашніх умовах.

Таку ідею висловили львів’яни Назар Долинський та Анна Сабо. Вони обоє вдома тримають своїх черепах та опікуються ще трьома, які постраждали від жорстокого поводження, їх лікують. Однак часто помічали, що люди не вміють поводитися з рептиліями, яких купують на подарунок, і тварини часто опиняються у неналежних умовах або взагалі надворі.

Назар Долинський розповів, що Центр почали облаштовувати ще з початку листопада на території Домівки врятованих тварин, там вже навіть зробили повноцінний ремонт. Однак через розбіжності в поглядах із представниками Домівки, захисники рептилій були змушені були виселитись звідти і шукати нове приміщення. Кошти за ремонт їм пообіцяли повернути.

Наразі організатори з проханням звертаються до міської влади та небайдужих львів’ян підтримати ідею. Спершу потрібно знайти приміщення, яке б мало площу не менше 50 кв. метрів, розташовувалось на першому поверсі, з вікнами і вентиляцією. Зоозахисники готові винаймати його в оренду та зробити там ремонт, далі потрібно буде придбати стелажі, ультрафіолетові лампи та інші речі для догляду за рептиліями.

Додамо, що підтримати ініціативу можна на сторінці Центру реабілітації рептилій у Фейсбуці

Читайте також

З’їдає пилок амброзії. Маленький жук може врятувати мільйони людей від алергії

Жук Ophraella communa з’їдає пилок амброзії, який є найбільшою проблемою…

Читати повністю >

Влада Києва рекомендує не використовувати тварин для фото та відео

Депутати Київради підтримали проєкт рішення “Про встановлення обмеження надання відео-…

Читати повністю >

Цифри вражають. Вчені підрахували, скільки тварин загинули у пожежах в Австралії

Науковці підрахували, що унаслідок лісових пожеж в Австралії, які вирували…

Читати повністю >
btn-up