У мережі показали дитинчат кенгуру, яких врятували від пекельного вогню

В Австралії показали дитинчат кенгуру волабі, яких врятували від пекельних лісових пожеж, повідомляє Зооварта з посиланням на Boredpanda.

В мережі показали дитинчат маленького кенгуру волабі, яких врятували від пожеж у Австралії. Зараз ними опікується організація Agile Project. Зазначається, що дитинчат волабі зловили в один і той же час у одній місцевості, де палав вогонь.

Як тільки маленьких кенгуру доставили до організації, їх одразу розприділили між волонтерами, які піклуються про кожного волабі. Тварини були дуже перелякані. Один з кенгуру був травмований, інші мали легкі пошкодження. Працівники організації поклали їх разом у імпровізоване ліжечко з дитячого басейна. Там вони змогли заспокоїтись.

Тварин вирішили назвати іменами видатних людей Австралії. Двоє дитинчат отримали імена Ендрю і Джефрі – на честь рятувальників Ендрю О’Дуайера і Джефрі Кітона, які загинули у боротьбі з пожежами.

Інших дитинчат назвали на честь Кріса Хемсворта, Еша Барті, Марго Роббі, Селести Барбер і Ребели Уілсон, які пожертвували у фонд порятунку Австралії гроші й закликали своїх фанатів зробити те ж.

Читайте також

В Києві в моторному відсіку маршрутки застрягло кошеня: водій їздив з ним цілий день

У Києві кошеня застрягло в моторному відсіку маршрутки. Пасажири заблокували…

Читати повністю >

Тварини майже без їжі. У вінницькому міні зоопарку проблеми з фінансуванням через карантин

Вінницький міні зоопарк потребує допомоги, адже через карантин тварини залишились…

Читати повністю >

Співробітники університету Верони можуть ходити на роботу разом з домашніми тваринами

Завдяки ініціативі Smart pet working… in office ректор Університету Верони…

Читати повністю >
btn-up