У Німеччині театри забороняють вхід у хутряних виробах

Все більше закладів культури забороняють вхід на свою територію в одязі зі шкір убитих тварин, повідомляє Зооварта з посиланням на Центр захисту прав тварин «ВІТА».

Зоозахисники у Німеччині одержують серйозні перемоги у боротьбі за життя тварин. Наприклад, популярний в Мюнхені культурно-розважальний центр «Тіль» офіційно заборонив входити гостям в одязі з натурального та штучного хутра. З огляду на те, що охоронці культурно-розважального закладу не завжди можуть розрізнити справжнє хутро від штучного, останнє також має обмеження.

-діляться куратори проекту.

Ми пропонуємо насичену культурну програму, яка включає теми сталого розвитку. Поважаючи індивідуальну свободу, ми довгий час сумнівалися. Але все-таки хутро, заради якого тварин мучать і вбивають, не поєднується з нашими цінностями,

Ряд клубів Берліна, Гамбурга і Лейпцига теж ввели обмеження для відвідувачів у хутряному одязі. У гардеробі Гамбурзького імператорського театру з 2016 року не приймають навіть пальто з хутряним коміром. Глядачів зустрічає табличка з перекресленим словом “хутро” і посиланням на статтю 1 німецького закону про захист тварин, що забороняє завдавати їм болю, страждання чи шкоди “без розумної причини”.

Хутряна промисловість в Німеччині не знаходиться під забороною. Всього в країні діє понад сотня підприємств з виготовлення хутряних виробів. Однак такі товари стають незатребуваними.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up