У Парижі відмовилися від цирків з дикими тваринами з наступного року

Міська рада Парижа 15 листопада одноголосно вирішила не надавати землю під цирки з дикими тваринами з 2020 року. Закладам, які відмовилися від тигрів, слонів і мавп, міська влада обіцяла допомогти з переобладнанням.

З 2020 року влада Парижа припинять передавати території, що належать місту, в оренду циркам з дикими тваринами: левами, тиграми, слонами, мавпами. Цей захід не пошириться на цирк Bouglione, що володіє власним будинком на сході Парижа. Цей цирк вже анонсував номер зі слонами в наступному році.

Не торкнеться ця заборона поки що цирку Arlette Gruss, у якого з містом уже підписаний контракт, який закінчується в 2020 році. Тоді Gruss повинен буде відмовитися від використання диких тварин, якщо побажає продовжувати уявлення на міській території. У мерії відзначили, що Arlette Gruss відмовився від переходу на спектаклі без тварин «в очікуванні пропозицій від уряду».

Цирк  Arlette Gruss
Цирк Arlette Gruss

Відповідальна з питань природного середовища в мерії Парижа і колишня керівниця французького Greenpeace Пенелопа Комітес зазначила, що припинення видачі землі під цирки з дикими тваринами – це крок вперед, який підтримують французи. Згідно зі свіжим опитуванням Opinion Way, дві третини французів – проти присутності диких тварин у цирках. Однак самі співробітники цирків висловлюють невдоволення і стверджують, що глядачі хочуть бачити диких звірів на арені.

«Прибрати з цирків тварин – це все одно, що прибрати клоунів. Залишаться тільки спектаклі як у Cirque du Soleil для інтелектуалів і підлітків», – говорить представник Cirque Royal Вільям Кервіш.

Выступление со львами в  цирке  Arlette Gruss
Виступ з левами в цирку Arlette Gruss

Пенелопа Комітес з мерії зазначила, що кожному цирку, який відмовився від диких тварин, виплатять 50 тисяч євро на три роки на переобладнання. Однак поки тільки один цирк – Pinder-Jean Richard – погодився на умови паризької мерії.

До кінця 2018 року біля 40 країн в світі і 28 європейських країн повністю або частково заборонили цирки з звіринцями. Зоозахисники схвалили рішення паризького міської ради і чекають тепер від влади Франції закону про заборону на використання диких тварин у цирках.

Читайте також

У Києві п’яний господар спустив свого стафорда на меншого пса

В Києві власник бійцівського пса напідпитку вирішив спустити свого чотирилапого…

Читати повністю >

На Волині, у річці Стир, через брудну воду масово загинула риба

У Волинській області в річці Стир зафіксували масову загибель риби…

Читати повністю >

В Закарпатті жінка продає маленьку беззахисну косулю

Закарпатка Наталія Русин в групі «Свалява» опублікувала допис про продаж маленької косулі….

Читати повністю >
btn-up