У Раді зареєстрували міжфракційне об’єднання «Гуманна країна»

рада

Нещодавно, 12 грудня, у парламенті зареєстрували міжфракційне об’єднання «Гуманна країна». До нього увійшли 25 депутатів і депутаток, які об’єдналися для поширення гуманістичних цінностей і захисту тварин від жорстокості.

Таку ідею запропонував зооактивіст Олександр Тодорчук. Про це повідомляє Зооварта з посиланням на інформацію зооактивіста у Facebook.

– йдеться у повідомленні зооактивіста.

“Задум виник у мене кілька місяців тому і я вдячний кожному та кожній, хто підтримав ідею. Окремо дякую співголовам об’єднання Кіра Рудик та Юлія Овчинникова за готовність координувати дії. Надихає, що наше МФО зібрало представників різних партій зі «Слуги народу» і «Голосу», «Європейської солідарності» та «Батьківщини». Гуманність і правда об’єднує!”

Місія МФО:

– додає Олександр.

“Вже цього тижня Альона Шкрум та інші депутати МФО зареєстрували законопроєкт, який має унеможливити ситуації на кшталт минулорічної історії з двома сотнями овець, що приречено гинули в порту чорноморська. Без їжі та води. Також МФО надсилає колективний запит, аби вияснити стан справи з живодером, що тягнув автівкою собаку”

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up