У Росії на білому ведмеді фарбою намалювали Т-34, тепер тварину може чекати голод

ведмідь

На хутрі білого ведмедя хтось темно-червоною фарбою намалював назву радянського танку “Т-34”. Інцидент стався на Чукотці. Повідомляє про це ZooVarta з посиланням на BBC.

Зоологи стривожені цим, адже такий невдалий жарт може вплинути на полювання ведмедя і його маскування, з написом тварина є більш помітною серед білосніжного снігового покриву. Втім, якщо фарба не стійка, то швидко змиється.

Медведь на Чукотке

Какие-то идиоты написали на медведе «Т-34», не понимая, какой вред они наносят животному:http://i.vrlmv.com/sbAb

Опубліковано Varlamov Понеділок, 2 грудня 2019 р.

Наразі зоологи намагаються з’ясувати, де саме у Чукотці було знате це відео. Його на своїй фейсбук-сторінці оприлюднив відомий російський блогер Ілля Варламов.

Водночас, російські науковці припустили, що тварина могла стати жертвою тамтешніх жителів, які таким чином хотіли відігнати її, передають російські ЗМІ.

– кажуть науковці.

“У минулому році була метушня з ведмедями на Новій Землі. Можливо, на Чукотці вирішили теж вжити заходів цієї зими – вилов, знерухомлення, а оскільки там не вчені цим займаються, то могли бути “жартівники”

Нагадаємо, торік на російському архіпелазі Нова Земля в Архангельській області Росії вводили надзвичайний стан, оскільки тварини у пошуках їжі заходили на території населених пунктів і навіть проникали у будинки. Там хотіли відстрілювати цих тварин, навіть пори те, що вони занесені до “Червоної книги”.

Читайте також

В окупованому Криму знаходять мертвих дельфінів з ножовими порізами

Біля берегів окупованого Криму волонтери Центру порятунку морських ссавців знаходять…

Читати повністю >

Хом’яки опинилися під загрозою вимирання

Європейські хом’яки (інша назва – звичайні) опинилися під загрозою вимирання…

Читати повністю >

Тварини можуть передчувати землетруси – дослідження

Десять європейських вчених спільно провели дослідження на шести коровах, п’ятьох…

Читати повністю >
btn-up