У Росії живодери з’їли собаку, яку взяли з притулку

На російському Сахаліні сім’я з’їла собаку, яку вони взяли з місцевого притулку, повідомляє Зооварта з посиланням на Sakhalin.info.

На Сахаліні місцеві жителі взяли собаку з притулку, приготували її м’ясо і з’їли.

За інформацією видання, в кінці минулого місяця в притулок для бездомних тварин “Пес і кіт” приїхала жінка, якій потрібна була велика молода собака нібито для охорони заміського будинку, де живе літній дідусь. Вона вибрала одну з найбільш дружніх і ніжних в притулку вихованок на прізвисько Ніка. Жінка підписала договір з притулком, в якому вказала адресу, а також інші контактні дані, які пізніше виявилися фальшивими.

Нові власники повинні були того ж вечора надіслати фотографії Ніки з нового місця, але перестали виходити на зв’язок. Тоді волонтери поїхали на пошуки за адресою, вказаною в договорі. Про те, де варто шукати пару, їм розповіли сусіди. Виявилося, що зловмисники зварили суп і засмажили м’ясо собаки.

На місці злочину залишилися відра і тази з м’ясом. Співробітники притулку викликали поліцію. Вони мають намір домагатися порушення кримінальної справи і покарання живодерів.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up