У супермаркетах Кропивницького збиратимуть корм для притулків тварин

27 січня мережа супермаркетів “Файно маркет” оголосила про ініціативу під назвою – “Дай Лапу”. Головна мета – збір кормів та круп для безхатніх тварин, що перебувають у притулках Кропивницького, повідомляє Зооварта з посиланням на інформаційний портал Гречка.

Організатори акції просять небайдужих городян покласти у спеціально відведені візочки корм чи крупи для котів або собак. Зібраний провіант “Файно маркет” обіцяє передати до громадських організацій “Бім” та “Щасливий пес”, та додатково надати крупи, яких так потребують притулки.

– розповідає Катерина Дорош – волонтер організації захисту тварин “Бім”. 

“Харчування – це одна з основних витрат з утримання тварин у притулку. Каші та макаронні вироби допомагають урізноманітнити раціон, але кожен пес в день в середньому з’їдає 200 гр. сухого корму, на кожного кота припадає по 100 гр. корму, таким чином, на місяць на харчування вихованців витрачаються величезні кошти”,

Збір буде проходити до 29 лютого, до цього часу будь-який охочий зможе прийти до “Файно маркет” в м. Кропивницькому та надати посильну допомогу безхатнім тваринам.

daylapu

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up