У Таїланді виготовляють протези для травмованих черепах

Черепасі, яка втратила кінцівку після того, як заплуталася в риболовецькій сітці, виготовили протез, щоб вона могла плавати, повідомляє Зооварта з посиланням на Reuters.

Черепаха, що знаходиться під загрозою зникнення, втратила свій лівий плавник багато років тому після того, як вона заплуталася в риболовецькій сітці, що зробило її нерухомою і змусило жити в неволі. Тепер вона може знову з легкістю плавати, отримавши минулого тижня перший в Таїланді протез.

Протягом минулого року тайські природоохоронні органи та дослідники з Університету Чулалонгкорн в Бангкоку розробили протез для поранених морських черепах після аналогічних проектів в Японії і США. Це пов’язано з тим, що морські черепахи часто отримують травми або гинуть в результаті людської діяльності, найчастіше при попаданні в організм пластмаси або попаданні в рибальські сіті або ліски, які можуть зупинити кровообіг в кінцівках.

Раніше черепаха Гуді могла плавати тільки використовуючи один правий плавець, живучи в обмеженому просторі з іншими пораненими черепахами. Після встановлення протезу, черепаха рухається набагато краще і тепер може використовувати два плавця, щоб перевертатися.

Вчені зазначили, що ще 10 тайських черепах мають аналогічні травми, і цей проект може підтримати їх. За словами ветеринара, хоча протези не допоможуть постраждалим черепахам стати досить здоровими, щоб повернутися в море, вони націлені на покращення якості життя в неволі.

Читайте також

В Закарпатті жінка продає маленьку беззахисну косулю

Закарпатка Наталія Русин в групі «Свалява» опублікувала допис про продаж маленької косулі….

Читати повністю >

В Києві в моторному відсіку маршрутки застрягло кошеня: водій їздив з ним цілий день

У Києві кошеня застрягло в моторному відсіку маршрутки. Пасажири заблокували…

Читати повністю >

Тварини майже без їжі. У вінницькому міні зоопарку проблеми з фінансуванням через карантин

Вінницький міні зоопарк потребує допомоги, адже через карантин тварини залишились…

Читати повністю >
btn-up