У Вінницькій області народилося семеро зубренят

У родині вінницьких зубрів поповнення, повідомляє Зооварта з посиланням на пресслужбу Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

На Вінниччині популяція зубра європейського поповнилася сімома телятами. Це стало відомо після обліку чисельності зубра європейського на території, де вони проживають.

Сьогодні на Вінниччині найбільша за чисельністю популяція зубрів в Україні – зимовий облік 2020 року зафіксував 101 особину. У минулому році було 95 зубрів. Усього в Україні зафіксовано близько трьох сотень червонокнижних тварин.

Зубрит мешкають на 8,4 тис. га лісових угідь Уладівського та Широкогребельського лісництв Хмільницького лісгоспу, а також на близько 10 тис. га польових угідь на території Калинівського, Літинського та Хмільницького районів Вінниці.

Нагадаємо, що у минулому столітті у лісах Вінницької області зубри не проживали. У 1979 році 6 тварин завезли із державного мисливського господарства «Цуманське», що на Волині. Зусиллями лісівників та єгерського складу вдалось досягти такого позитивного результату у зростанні поголів’я червонокнижних тварин. 

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up