У Вінницькій області народилося семеро зубренят

У родині вінницьких зубрів поповнення, повідомляє Зооварта з посиланням на пресслужбу Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

На Вінниччині популяція зубра європейського поповнилася сімома телятами. Це стало відомо після обліку чисельності зубра європейського на території, де вони проживають.

Сьогодні на Вінниччині найбільша за чисельністю популяція зубрів в Україні – зимовий облік 2020 року зафіксував 101 особину. У минулому році було 95 зубрів. Усього в Україні зафіксовано близько трьох сотень червонокнижних тварин.

Зубрит мешкають на 8,4 тис. га лісових угідь Уладівського та Широкогребельського лісництв Хмільницького лісгоспу, а також на близько 10 тис. га польових угідь на території Калинівського, Літинського та Хмільницького районів Вінниці.

Нагадаємо, що у минулому столітті у лісах Вінницької області зубри не проживали. У 1979 році 6 тварин завезли із державного мисливського господарства «Цуманське», що на Волині. Зусиллями лісівників та єгерського складу вдалось досягти такого позитивного результату у зростанні поголів’я червонокнижних тварин. 

Читайте також

У Києві п’яний господар спустив свого стафорда на меншого пса

В Києві власник бійцівського пса напідпитку вирішив спустити свого чотирилапого…

Читати повністю >

На Волині, у річці Стир, через брудну воду масово загинула риба

У Волинській області в річці Стир зафіксували масову загибель риби…

Читати повністю >

В Закарпатті жінка продає маленьку беззахисну косулю

Закарпатка Наталія Русин в групі «Свалява» опублікувала допис про продаж маленької косулі….

Читати повністю >
btn-up