В Україні вперше виготовили папір з опалого листя за технологією студента

папір з листя

В Житомирі виготовили пробну партію паперу за технологією українського студента Валентина Фречки, який торік виграв гран-прі конкурсу винахідників у США. Від винаходу до отримання першої промислової партії пройшло два роки.

Передає Зооварта з посиланням на ТСН.

Зробити пробну промислову партію паперу з опалого листя погодилися лише у Житомирі, де на місцевому підприємстві виготовили упакування для яєць, трубочки, кришки та горщики для вазонів. Відтепер Валентин Фречка проводить на виробництві увесь вільний від занять час.

Подрібнене й очищене листя варять у гігантських чанах, після чого отримана маса на конвеєрі втрачає вологу, розтягується і стає або гладким папером, або набуває потрібної форми в цехах підприємства, де з неї роблять екологічне пакування для продуктів. У процесі виробництва сировина розігрівається лише 40 градусів, тож жодна шкідлива речовина не виділяється в повітря.

Сам розробник технології, стверджує, що найпростіше було саме придумати інновацію, а от реалізувати її виявилось не просто, все через те, що “наука далека від бізнесу”.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up