В американській в’язниці відкрили притулок для тварин

В американській в’язниці ув’язненим дозволили доглядати за кішками, щоб стати добрішими, повідомляє Зооварта з посиланням на Страна.

В одній американській в’язниці відкрили притулок для бездомних кішок. Ще у 2015 році в’язниця в Індіані і Ліга захисту тварин запустили спеціальну програму: обопільна програма між в’язнями і бездомними котами. Люди стають добрішими, а звірі адаптуються до “двоногих”. На думку наглядачів, це дисциплінує ув’язнених і робить їх перебування за гратами не таким похмурим.

Ініціатива пішла на користь і тваринам, і ув’язненим. Тепер виправна установа Пендлдон штату Індіана стала самою доброю чоловічою в’язницею. Суворі зеки граються з котиками, наряджають їх у смішні шапочки, годують і лікують.

До осені 2019 року в одному з відсіків установи “Пендлтон” проживають вже 27 кішок. Вони не належать в’язням – в будь-який момент їх можуть забрати нові господарі. Але до тих пір за кожною твариною закріплена конкретна людина.

Екссперти помітили: така ініціатива дозволяє поліпшити настрій ув’язнених, зробити їх більш добрими, навчити турботі, любові та відповідальності. У 2020 році програмі виповнюється п’ять років. За цей час деяких кішок дійсно забирали в нові сім’ї. Деякі з господарів – якраз колишні ув’язнені.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up