В Івано-Франківську проведуть благодійний захід, а виручені кошти передадуть в притулок для тварин

6 лютого в Івано-Франківську відбудеться «Вечір Добра» у підтримку безпритульних тварин «Дому Сірка», повідомляє Зооварта з посиланням на “Галицький кореспондент“.

Благодійний вечір проведуть у готелі «Надія» о 18:30. У програмі заходу – благодійний аукціон з цікавими лотами та виступ дресированих собак.

Генеральний директор фірми «Надія» Маргарита Бойко розповідає, що це уже четвертий такий благодійний захід у Франківську.

– розповідає Маргарита Бойко.

«Це дуже вдалий проєкт. Дуже мало франківців можуть добратися до притулку. Тому ми запрошуємо гостей та розповідаємо про нагальні проблеми собак. Також будуть цікаві лоти, кошти з яких підуть на придбання вольєрів для собак»,

За минулий рік притулок прилаштував понад 1500 тварин, а завдяки схожому челенджу «Філіжанка кави для Дому Сірка» за два дні вдалося зібрати 8 тисяч гривень.

Голова благодійної організації «Дім Сірка» Наталія Когут розповідає, що проблеми у притулку є та завжди будуть, оскільки вони руйнуються через їх мешканців.

– говорить Наталія Когут.

«Ми хочемо поміняти 40 вольєрів на нові у цьому році. Також хочемо збільшувати нашу площу. Проблема є, вона вирішується разом з місцевою владою, але маємо мету, що у притулках не було взагалі тварин, щоб кожна собака мала свого господаря»,

Ціна вольєру для собак – 17 тисяч гривень. Також організатори заходу звернулися з прохання відремонтувати дорогу до притулку. Кажуть, що там залишилося 500 метрів дороги, а вона жахливому стані.

Читайте також

У Києві п’яний господар спустив свого стафорда на меншого пса

В Києві власник бійцівського пса напідпитку вирішив спустити свого чотирилапого…

Читати повністю >

На Волині, у річці Стир, через брудну воду масово загинула риба

У Волинській області в річці Стир зафіксували масову загибель риби…

Читати повністю >

В Закарпатті жінка продає маленьку беззахисну косулю

Закарпатка Наталія Русин в групі «Свалява» опублікувала допис про продаж маленької косулі….

Читати повністю >
btn-up