У продажі з’явилося взуття з бананів

Інженери, ремісники і дизайнери з іспанської компанії Indianes зайнялися виробництвом біорозкладаного взуття з бананових волокон, повідомляє Зооварта з посиланням на Facebook групу “Екоетика“.

Саме виробництво розташовується в місті Ельче Валенсийского спільноти, а в Барселоні знаходиться головний офіс, де розробляються нові моделі і створюються дизайнерські рішення. Єдиний шоу-рум, де можна помацати і приміряти моделі, є поки тільки в каталонській столиці. Зате завдяки інтернет-магазину «бананова» взуття вже розлітається по країні і світу.

З Indianes співпрацюють колумбійські ремісники, що володіють знаннями древніх методів вилучення натуральних волокон. Процес перетворення кілограмів відходів в текстильне сировину був довгим і трудомістким, однак спільною працею вдалося створити 100% натуральний біорозкладаний матеріал без додавання шкідливих хімічних речовин. Його виробництво не вимагає використання великої кількості води, енергії, пестицидів, а, значить, є безпечним для навколишнього середовища.

Крім того, текстильна технологія, яку використовує компанія Indianes, дозволяє створювати додаткові деталі для взуття. Для деталей застосовуються клейкі речовини на водній основі, завдяки чому всі вони можуть розкладатися протягом 2 років.

Підошва іспанських моделей зроблена з натурального каучуку, перший шар устілки на 95% складається з розкладаємого поліуретану, а другий шар – з органічної бавовни зі спеціальною антибактеріальної формулою.

Світлина від Экоэтика.
Світлина від Экоэтика.

Опубліковано Экоэтика Понеділок, 27 січня 2020 р.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up