Вчені підтвердили прискорений темп нагрівання планети

Вчені отримали неспростовні підтвердження постійного нагрівання планети, повідомляє Зооварта з посиланням на The Guardian.

Глобальне потепління клімату продовжує змінювати планету. Так, Світовий океан через підвищення температури нагрівся до рекордного рівня.

Дослідження міжнародної команди вчених показало, що температура океану досягла рекордних значень. Вони відзначили, що це доводить «незаперечне і прискорене» нагрівання планети. Зазначається, що Світовий океан є найбільш чіткою міркою кліматичної ситуації, оскільки він поглинає більше 90% тепла, яке виділяється при спалюванні викопного палива, знищенні лісів і інших видах людської діяльності.

Новий аналіз показує, що за останні п’ять років вода в океанах була тепліше, ніж будь-коли раніше. Крім того, температура в океанах б’є рекорди вже протягом десяти років. В аналізі використовуються океанічні дані з усіх наявних джерел.

Ці зміни призводять до більш сильних бурь і більш екстремальних погодних умов, зазначають дослідники. Крім того, вони припускають, що до кінця століття рівень моря підвищиться приблизно на метр, що призведе до переміщення 150 млн осіб по всьому світу.

Читайте також

В Антарктиді пінгвіни на 2 місяці раніше повернулись на станцію “Академік Вернадський”

На станції “Академік Вернадський” з’явились 5 пінгвінів. Така поява була…

Читати повністю >

З’їдає пилок амброзії. Маленький жук може врятувати мільйони людей від алергії

Жук Ophraella communa з’їдає пилок амброзії, який є найбільшою проблемою…

Читати повністю >

Влада Києва рекомендує не використовувати тварин для фото та відео

Депутати Київради підтримали проєкт рішення “Про встановлення обмеження надання відео-…

Читати повністю >
btn-up