Вчені підтвердили прискорений темп нагрівання планети

Вчені отримали неспростовні підтвердження постійного нагрівання планети, повідомляє Зооварта з посиланням на The Guardian.

Глобальне потепління клімату продовжує змінювати планету. Так, Світовий океан через підвищення температури нагрівся до рекордного рівня.

Дослідження міжнародної команди вчених показало, що температура океану досягла рекордних значень. Вони відзначили, що це доводить «незаперечне і прискорене» нагрівання планети. Зазначається, що Світовий океан є найбільш чіткою міркою кліматичної ситуації, оскільки він поглинає більше 90% тепла, яке виділяється при спалюванні викопного палива, знищенні лісів і інших видах людської діяльності.

Новий аналіз показує, що за останні п’ять років вода в океанах була тепліше, ніж будь-коли раніше. Крім того, температура в океанах б’є рекорди вже протягом десяти років. В аналізі використовуються океанічні дані з усіх наявних джерел.

Ці зміни призводять до більш сильних бурь і більш екстремальних погодних умов, зазначають дослідники. Крім того, вони припускають, що до кінця століття рівень моря підвищиться приблизно на метр, що призведе до переміщення 150 млн осіб по всьому світу.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up