Вчені створили онлайн-симулятор глобального потепління: яка його мета

айсберг

Американські науковці із MIT, Ventana Systems та Climate Interactive розробили онлайн-програму, яка наочно показує вплив різноманітних факторів на глобальне потепління.

Завдяки такій інновації, дослідники мають на меті привернути увагу до проблем зміни клімату і ініціювати дискусію на рівні впливових людей в медіа, політиці і бізнесі. Про це повідомляє Зооварта з посиланням на AIN.UA.

Ця програма показує, що і економічні, і технологічні, і навіть політичні чинники безпосередньо впливають на глобальне потепління.

До прикладу, симулятор показує, що істотне подорожчання вугілля може спричинити підняття температури на Землі не на 4 градуси, а лише на 3 градуси до 2100 року. І тим самим доводить, що розвиток технологій може сповільнити глобальне потепління ще на пів градуса. Водночас вплинути на результат і частково нівелювати його може економічне зростання.

Дослідження AIN.UA.

Що може програма

Користувач може самостійно налаштовувати показники і дивитись як чинники взаємодіючи впливають на зміну клімату. На приклад, відвідувач сайту може поглянути вплив електрифікації транспорту або зростання використання відновлюваної енергетики.

Такий інструмент спроєктований на базі низки наукових досліджень в галузі змін клімату.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up