Військова лікарка врятувала життя собаці, який підірвався в зоні ООС

Важко пораненого пітбультер’єра на прізвисько Капрал 5 годин оперувала військова жінка-медик Часів-Ярського військового шпиталю. Зараз пес одужує та може стати символом роти на шевронах, повідомляє Зооварта з посиланням на “Вільне радіо“.

Пес Капрал потрапив до українських військових близько 5 років тому. З того часу він супроводжує бійців на бойові чергування та попереджає про небезпеку. 

Медик підрозділу надав йому першу допомогу, перев’язав та відправив чотирилапого в Торецьк. Але, за словами військових, ветеринари Торецька відмовились допомогти пораненому собаці. Тоді вирішили звернутися до військових медиків. Медики підказали, що  в Часів-Ярському військовому шпиталі одна з військових лікарок — Марія Щанкина — в минулому висококваліфікований ветеринар, яка до війни на Донбасі працювала в Київському зоопарку.

  — розповіла Вільному радіо Марія.  

“Пацани розповідали, щось вибухнуло, але не надали цьому уваги  — не подумали, що собака може підірватись. І він потім, бідолага, десь більше кілометру сам йшов. Він прийшов, впав, і реально його стан був тяжкий. У нього була страшна тахікардія, страшна задишка, слизові оболонки були ціанотичні — тобто він задихався, він вже майже конав”

Читайте також

В Києві в моторному відсіку маршрутки застрягло кошеня: водій їздив з ним цілий день

У Києві кошеня застрягло в моторному відсіку маршрутки. Пасажири заблокували…

Читати повністю >

Тварини майже без їжі. У вінницькому міні зоопарку проблеми з фінансуванням через карантин

Вінницький міні зоопарк потребує допомоги, адже через карантин тварини залишились…

Читати повністю >

Співробітники університету Верони можуть ходити на роботу разом з домашніми тваринами

Завдяки ініціативі Smart pet working… in office ректор Університету Верони…

Читати повністю >
btn-up