Все більше власників годують своїх котів і собак вегетаріанським кормом

У серпні Міжурядова група експертів ООН зі зміни клімату розповіла, що постійне споживання м’ясних і молочних продуктів у розвинених країнах посилює проблему клімату. Саме тому, багато людей по всьому світу почали змінювати м’ясний корм своїх домашніх улюбленців на вегетаріанський.

Повідомляє Зооварта з посиланням на BBC.

За даними Британської асоціації ветеринарів, домашні улюбленці споживають 12% всього м’яса, що є в світі, але інші джерела стверджують, що ця цифра може сягати 20%.

Наприклад, у США кількість парникових газів від виробництва м’яса, з’їденого за рік усіма котами й собаками, дорівнює кількості викидів від 13,6 млн автомобілів.

Ще один фактор, який підштовхує людей замислитись над тим, як життєдіяльність їхніх улюбленців впливає на довкілля, – це приклад відомих людей.

Наприклад, зірка фільму “Джокер” Хоакін Фенікс – переконаний веган і захисник прав тварин, завдяки якому меню на нещодавній церемонії вручення “Золотий глобус” вперше було повністю веганським. Своїх домашніх тварин він також годує лише рослинною їжею.

Читайте також

У Києві п’яний господар спустив свого стафорда на меншого пса

В Києві власник бійцівського пса напідпитку вирішив спустити свого чотирилапого…

Читати повністю >

На Волині, у річці Стир, через брудну воду масово загинула риба

У Волинській області в річці Стир зафіксували масову загибель риби…

Читати повністю >

В Закарпатті жінка продає маленьку беззахисну косулю

Закарпатка Наталія Русин в групі «Свалява» опублікувала допис про продаж маленької косулі….

Читати повністю >
btn-up