Все більше власників годують своїх котів і собак вегетаріанським кормом

У серпні Міжурядова група експертів ООН зі зміни клімату розповіла, що постійне споживання м’ясних і молочних продуктів у розвинених країнах посилює проблему клімату. Саме тому, багато людей по всьому світу почали змінювати м’ясний корм своїх домашніх улюбленців на вегетаріанський.

Повідомляє Зооварта з посиланням на BBC.

За даними Британської асоціації ветеринарів, домашні улюбленці споживають 12% всього м’яса, що є в світі, але інші джерела стверджують, що ця цифра може сягати 20%.

Наприклад, у США кількість парникових газів від виробництва м’яса, з’їденого за рік усіма котами й собаками, дорівнює кількості викидів від 13,6 млн автомобілів.

Ще один фактор, який підштовхує людей замислитись над тим, як життєдіяльність їхніх улюбленців впливає на довкілля, – це приклад відомих людей.

Наприклад, зірка фільму “Джокер” Хоакін Фенікс – переконаний веган і захисник прав тварин, завдяки якому меню на нещодавній церемонії вручення “Золотий глобус” вперше було повністю веганським. Своїх домашніх тварин він також годує лише рослинною їжею.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up