Як складається доля тигрів, що знайшли у Києві та хто був їх власником: деталі

тигр

Наприкінці грудня 2019 року в Києві у клітках знайшли шістьох тигрів. Вони були брудні, голодні та налякані. Згодом з’ясувалося, що раніше звірів тримали в одному із комплексів відпочинку. Але, коли той закрився – тигри стали нікому не потрібними.

Як йдеться у сюжеті 24 каналу, на Водниковому острові у Києві, де й знашли тигрів, раніше був клуб відпочинку Tiger Club. Як довго тварини перебували на закинутій базі й чому – журналісти хотіли поцікавитись у власника. Однак додзвонитися до нього не вдалося.

Власник тварин

Як зазначає видання Страна.ua., тварини належали бізнесмену Володимиру Буланькову, який наразі проживає закордоном.

Зоозахисниця Євгенія Прокопенко, яка й сповістила правоохоронців про знахідку, розповідає, що контактує з власником цих тварин.

– розповіла зоозахисниця Євгенія Прокопенко

Хтось заводить кішок, а хтось може дозволити тигра. Просто, наскільки я знаю, зараз людина не постійно знаходиться в Україні. Я схильна йому вірити, що він турбується про їхню долю, тому добровільно зараз їх віддає на переутримування

Зоозахисники сподіваються, що тигрів заберуть уже цими вихідними. Прихистити їх у себе погодились відразу два заклади: екопарк у Харкові та притулок для диких тварин на Київщині. В останньому – нині мешкає левиця, яку колишні власники били струмом.

Утримання одного лева в місяць може сягати понад 20 тисяч гривень. Наталія згодна зайнятись і реабілітацією тигрів. А головну проблему бачить у тому, що купити ось такого хижака в Україні може будь-хто, пропозицій таких є чимало.

Читайте також

В Антарктиді пінгвіни на 2 місяці раніше повернулись на станцію “Академік Вернадський”

На станції “Академік Вернадський” з’явились 5 пінгвінів. Така поява була…

Читати повністю >

З’їдає пилок амброзії. Маленький жук може врятувати мільйони людей від алергії

Жук Ophraella communa з’їдає пилок амброзії, який є найбільшою проблемою…

Читати повністю >

Влада Києва рекомендує не використовувати тварин для фото та відео

Депутати Київради підтримали проєкт рішення “Про встановлення обмеження надання відео-…

Читати повністю >
btn-up