Як складається доля тигрів, що знайшли у Києві та хто був їх власником: деталі

тигр

Наприкінці грудня 2019 року в Києві у клітках знайшли шістьох тигрів. Вони були брудні, голодні та налякані. Згодом з’ясувалося, що раніше звірів тримали в одному із комплексів відпочинку. Але, коли той закрився – тигри стали нікому не потрібними.

Як йдеться у сюжеті 24 каналу, на Водниковому острові у Києві, де й знашли тигрів, раніше був клуб відпочинку Tiger Club. Як довго тварини перебували на закинутій базі й чому – журналісти хотіли поцікавитись у власника. Однак додзвонитися до нього не вдалося.

Власник тварин

Як зазначає видання Страна.ua., тварини належали бізнесмену Володимиру Буланькову, який наразі проживає закордоном.

Зоозахисниця Євгенія Прокопенко, яка й сповістила правоохоронців про знахідку, розповідає, що контактує з власником цих тварин.

– розповіла зоозахисниця Євгенія Прокопенко

Хтось заводить кішок, а хтось може дозволити тигра. Просто, наскільки я знаю, зараз людина не постійно знаходиться в Україні. Я схильна йому вірити, що він турбується про їхню долю, тому добровільно зараз їх віддає на переутримування

Зоозахисники сподіваються, що тигрів заберуть уже цими вихідними. Прихистити їх у себе погодились відразу два заклади: екопарк у Харкові та притулок для диких тварин на Київщині. В останньому – нині мешкає левиця, яку колишні власники били струмом.

Утримання одного лева в місяць може сягати понад 20 тисяч гривень. Наталія згодна зайнятись і реабілітацією тигрів. А головну проблему бачить у тому, що купити ось такого хижака в Україні може будь-хто, пропозицій таких є чимало.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up