З тундри на Одещину прилетіли рідкісні птахи: відео

лебедь

З тундри прилетіли 80 малих лебедів й оселилися у заповіднику “Тузлівські лимани”, що на Одещині. Це дуже рідкісні для України птахи занесені в Червону книгу. Повідомляє про Зооварта посилаючись на інформацію працівника заповідника Івана Русєва у фейсбуці.

Цих птахів частіше можна зустріти на територіях від півночі Фенноскандії до дельти Колими Середовище, а також на західних островах Льодовитого океану.

А в Українське Причорномор’я ці лебеді прилітають зимувати. Наразі в заповіднику влаштувалися 80 особин цих птахів. З України в тундру лебеді відлітають на початку березня.

– написав працівник заповідника.

“На гніздування прилітають вже сформованими парами. У нашому парку, крім тундрового рідкісного лебедя, живе зараз ще лебідь-кликун (тільки на зимовище, як і тундровий), і лебідь-шипун”

ТУНДРОВИЙ ЛЕБІДЬ В НПП "ТУЗЛІВСЬКІ ЛИМАНИ"Малий лебідь, або тундрові лебідь (Cygnus bewickii) – дуже рідкісний для України вид птахів і занесений до Червоної книги. Характерний для тундри Євразії і гніздиться в ній від півночі Фенноскандии до дельти Колими, а також на західних островах Льодовитого океану. Зимує в Українському Причорномор'ї. Зараз в НПП "Тузловські лимани" зимує біля 80 птахів. Від нас відлітає в Тундру на початку березня. Гніздовий біотоп малого лебедя – заболочені і трав'янисті низини тундри, що переміщаються з численними відкритими, різних розмірів озерами; річкові долини, багаті старицями і протоками. На гніздування лебеді прилітають вже сформованими парами. У нашому парку, крім тундрового рідкісного лебедя, мешкає зараз ще Лебідь кликун (тільки на зимівлі, як і тундровий) і лебідь шипун (самий звичайний вид, мешкає в нацпарку круглий рік).

Опубліковано Ivan Rusev Неділя, 22 грудня 2019 р.
Тундрові лебеді в заповіднику “Тузлівські лимани” на Одещині

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up