Жан-Клод Ван Дамм і його дев’ять собак

Голівудський актор, режисер та сценарист Жан-Клод Ван Дамм не уявляє свого життя без собак, повідомляє Зооварта з посиланням на Пикабу.

Американський актор Жан-Клод Ван Дамм відомий своєю любов’ю до собак. Він постійно допомагає притулкам для бездомних тварин і закликає людей не купувати друзів, а брати їх з притулків. Разом з ним і його сім’єю живуть дев’ять псів, підібраних на вулиці. Незважаючи на зайнятість, актор щоранку вигулює своїх вихованців на пляжі.

Коли Жан-Клод був в Таїланді, він підібрав сімох собак – один з псів сильно кульгав, і актор придбав для нього спеціальний пристрій на колесах. А для того, щоб вивезти їх з країни, довелося найняти приватний літак. Пізніше актор зізнався, що просто не міг кинути цих тварин на вулиці помирати від голоду.

– зізнався актор.

Тільки собаки та близькі люди можуть змусити мене розплакатися. А пробіжка по пляжу з моєї зграєю – краще проведення часу. Коли я бачу бездомного песика, то розумію: повинен забрати його собі,

Жан-Клод Ван Дамм постійно виступає в ролі захисника тварин. Кілька років тому він закликав владу Південної Кореї звернути увагу на поводження з кішками і собаками, яких вирощують для вживання в їжу. Актор разом з групою із захисту прав тварин вислав корейській владі заяву, в якій він просив законодавчо заборонити підвішувати, смажити і варити живцем кішок і собак. Найдивовижнішим в цій історії є те, що влада Кореї відгукнулася на заклик Ван Дамма і задовольнила його вимогу.

Читайте також

В Києві в моторному відсіку маршрутки застрягло кошеня: водій їздив з ним цілий день

У Києві кошеня застрягло в моторному відсіку маршрутки. Пасажири заблокували…

Читати повністю >

Тварини майже без їжі. У вінницькому міні зоопарку проблеми з фінансуванням через карантин

Вінницький міні зоопарк потребує допомоги, адже через карантин тварини залишились…

Читати повністю >

Співробітники університету Верони можуть ходити на роботу разом з домашніми тваринами

Завдяки ініціативі Smart pet working… in office ректор Університету Верони…

Читати повністю >
btn-up