Жінки в Афганістані не можуть мати собак?

Група чоловіків в Афганістані застрелила семимісячне цуценя через те, що “жінка не може мати собаку”, повідомляє Зооварта з посиланням на BBC.

Сахба Баракзай, її родина і семимісячна хаскі Асеман щоп’ятниці ходили в гори неподалік від їхнього будинку на заході Афганістану. Але минулої п’ятниці прогулянка закінчилася трагедією – група чоловіків зустріла сім’ю і застрелила цуценя Сахби. Вони сказали, що жінка не може мати собаку.

Сахба припускає, що її переслідують через те, що вона навчає спорту афганських дівчаток. Вже 10 років вона навчає дітей карате у Гераті, третьому за величиною місті країни. Також вона відкрила велосипедний клуб для підлітків і молодих жінок – у країні, де 20 років тому жінкам не дозволяли ні ходити до школи, ні працювати, ні навіть залишати будинок без супроводу чоловіка.

Того дня дівчина гуляла з родиною та псом, у них був пікнік. Але до родини несподівано наблизився чоловік і застрелив Асемана. Він вистрілив у цуценя чотири рази, а потім сказав, що Сахба, як жінка, не може мати собаку, і велів їй покласти мертву тварину на землю. Родині довелося тікати. Хто були ці люди і чого вони домагалися, Сахба так і не дізналась.

Після цього нещасного випадку Сахба вирішила закрити свої спортивні клуби та виїхати до Ірану, де, як вона сподівається, її життя буде у безпеці.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up