Жорстокість на молочних фермах: таємне розслідування

Організація із захисту тварин оприлюднила відеоматеріали розслідування, зняті прихованою камерою, які викривають жорстокість на молочних фермах, повідомляє Зооварта з посиланням на Mercy For Animals.

Молочна індустрія в усьому світі характеризується жорстокими методами поводження з тваринами, які використовують для здобування молочного продукту. У документальному фільмі, знятому прихованою камерою активістами організації Mercy For Animals відображена жахлива картина садизму щодо корів і телят на молочній фермі у штаті Огайо, США.

За чотири тижні розслідування активісти MFA зафіксували такі факти жорстокості з боку робітників ферми:

Відразу ж після закінчення розслідування організація звернулася в прокуратуру міста Мерісвілль з інформацією про катування тварин на фермі Конкліна. MFA домагається кримінального переслідування робітників цього підприємства за порушення законів проти жорстокого поводження з тваринами, прийнятих в штаті Огайо.

Постійне насильство і заподіяння болю тваринам, що містяться на фермах, стало проблемою, яка широко розповсюдилася по всім країнам, де процвітає молочне виробництво. Виробництво молока і молочної продукції – завжди насильство над тваринами і вбивство.

Читайте також

В окупованому Криму знаходять мертвих дельфінів з ножовими порізами

Біля берегів окупованого Криму волонтери Центру порятунку морських ссавців знаходять…

Читати повністю >

Хом’яки опинилися під загрозою вимирання

Європейські хом’яки (інша назва – звичайні) опинилися під загрозою вимирання…

Читати повністю >

Тварини можуть передчувати землетруси – дослідження

Десять європейських вчених спільно провели дослідження на шести коровах, п’ятьох…

Читати повністю >
btn-up