Жорстокість на молочних фермах: таємне розслідування

Організація із захисту тварин оприлюднила відеоматеріали розслідування, зняті прихованою камерою, які викривають жорстокість на молочних фермах, повідомляє Зооварта з посиланням на Mercy For Animals.

Молочна індустрія в усьому світі характеризується жорстокими методами поводження з тваринами, які використовують для здобування молочного продукту. У документальному фільмі, знятому прихованою камерою активістами організації Mercy For Animals відображена жахлива картина садизму щодо корів і телят на молочній фермі у штаті Огайо, США.

За чотири тижні розслідування активісти MFA зафіксували такі факти жорстокості з боку робітників ферми:

Відразу ж після закінчення розслідування організація звернулася в прокуратуру міста Мерісвілль з інформацією про катування тварин на фермі Конкліна. MFA домагається кримінального переслідування робітників цього підприємства за порушення законів проти жорстокого поводження з тваринами, прийнятих в штаті Огайо.

Постійне насильство і заподіяння болю тваринам, що містяться на фермах, стало проблемою, яка широко розповсюдилася по всім країнам, де процвітає молочне виробництво. Виробництво молока і молочної продукції – завжди насильство над тваринами і вбивство.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up