Екотренди в індустрії моди: чим дивував 2019-ий

екотренди

Вже добігає кінця 2019 рік, який запам’ятався не тільки значними змінами у політичній й економічних сферах та скандальними подіями. У цьому році фешн-індустрія нав’язала модницям зовсім інші цінності, які напряму пов’язанні із захистом тварин та навколишнього середовища.

Серед найактуальніших екотрендів 2019-го стала відмова від косметики, яку тестують на тваринах, від використання справжнього хутра тварин виробів з екошкіри.

Екошкіра

Знамениті дизайнери у 2019 році вирішили долучитись до світової тенденції захисту тварин. Всі вони в один голос заявили, що заради моди ніхто не повинен вмирати. Вони закликали поціновувачів стилю відмовитись від виробів з натуральної шкіри.

Аналог натуральної шкіри знайшовся досить швидко! Крамниці заполонили вироби з екошкіри: приталені й об’ємні спідниці, куртки, штани, шорти і навіть сукні.

Екошкіра ніяк не поступаються за якістю, а навпаки має перевагу: вона дешевша, зручна у використанні та виглядає неймовірно стильно.

Дженніфер Лопес: Photo by Rob Latour/Shutterstock

Традиційно раніше вироби зі шкіри носили рок-музиканти та їх прихильники. Однак часи змінюються і такий одяг став невід’ємним атрибутом модниць. Навіть сама королева Йорданії Ранія приміряє на собі такий тренд.

Королева Йорданії Ранія

Екошуба

Ще одним “вибухом” в індустрії моди стали екошуби. Вони є чудовою альтернативою натуральним виробам, задля яких жорстокими методами вбивають бідолашних тварин.

Такі екошубки є не лише стильними, а й теплими. Ціна їх також набагато менша від натуральних. Тим самим вони є більш доступними.

Трендові екошуби

Вибір екошуб вражає: вони бувають різноманітних кольорів, приталені й oversize, носити які можна і з поясом і без.

Об’ємна екошуба

Екосумки

Все частіше люди замислюються над тим, як зменшити використання поліетиленових пакетів. На допомогу модницям прийшли давно забуті “полотняні” сумки та авоськи.

Такі сумки досить легко зробити навіть самому, собівартість їх дуже мала, а у використанні вони досить зручні та надійні.

Деякі фірми й підприємства навіть виготовляють свої, брендовані екосумки.

Андре Тан та Дмитро Комаров з брендовою екосумкою

Косметика, яку не тестують на тваринах

Все більше дівчат та жінок намагаються не купляти косметику, яку тестують на тваринах. Косметологічні засоби можуть бути потенційно небезпечними для людини, тому їх спершу тестують на тваринах. Такі експерименти завдають тваринам страждань. За оцінками Humane Society International, щороку в усьому світі 100 000 —200 000 тварин страждають і гинуть тільки через косметику.

Позначки на косметиці, яку не тестували на тваринах

Ось невеликий список брендів, які тестують і не тестують косметику на тваринах. Бачимо, що переважна більшість відомих та дорогих брендів продовжують активно травмувати та вбивати тварин.

Список брендів, які тестують і не тестують косметику на тваринах.

Автор: Юлія Ковтун

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up