Перевірка місць утримання тварин в штучному середовищі в м. Яремче

Зміст події: Перевірка умов утримання та розведення тварин, які перебувають в неволі або напіввільних умовах в м. Яремча
Дата: 19.01.2020

Локація: Вольєрне господарство міста Яремче вул. Михайла Грушевського
Респондент: Довжук Дмитро – обліковець

 

Всеукраїнський тур, по місцях утримання тварин в штучних умовах продовжується, і 19.01.2020 «Зоо-Варта» відвідала вольєрне господарство міста Яремче, що знаходиться на території Карпатського національного природного парку.

Завітавши на територію господарства нам вдалося поспілкуватися з обліковцем Довжуком Дмитром. Він нам детально розповів про заклад. Як виявилося, на базі вольєрного господарства, є реабілітаційний центр для тварин. Сюди люди часто приносять тварин поранених із дикої природи, є клітки куди можна помістити цю тварину, відповідно у штаті господарства є ветеринар.

Вольєрне господарство поділене на сектори, в першому секторі знаходяться птахи. В основному там присутні фазани і свійська птиця. Розміри вольєрів складають в межах 10 – 20 м², при необхідному мінімумі 1.5 м². Декотрі вольєри розділені на більш дрібні клітки розмірами близько 3 м².

Другий сектор призначений для оленів, його розміри складають 3 гектари, на цій площі мешкає 7 оленів: 1 самець, 4 самки, і 2 молодих оленят. Необхідний мінімум по площі, для одного оленя згідно з нормами законодавства складає 50 м². Враховуючи наявну ситуацію, тваринам тут більш ніж просторо.

Та третій сектор, призначений для диких кабанів, його площа також великих розмірів, і складає 2 гектари, на цій території проживають 24 особини. Мінімально потрібна площа для такої кількості близько 600 м². Тобто тут із площею також все гаразд.

Зі слів Дмитра, господарство розглядає варіант збільшення кількості тварин найближчим часом, в першу чергу це можуть бути птахи.

Після огляду території ми залишилися під дуже приємними враженнями, особливо порівнюючи зі звіринцем у Львові, або ж контактним зоопарком у Харкові.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up